Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky jsou v poslední době velmi rozšířeným způsobem, jak přijít k finanční hotovosti. Spojují v sobě všechny výhody nebankovních půjček a zároveň i pohodlnost jejich vybavení prostřednictvím internetu. V podstatě nemusíte dokladovat svůj příjem, nemusíte dokladovat ani účel, na jaký chcete peníze a celá administrativa spočívá jen v podepsání úvěrové smlouvy. Kromě toho, vše vyřídíte pohodlně bez osobního kontaktu přímo přes internet prostřednictvím internetového formuláře.

V České republice existuje celá řada druhů nebankovních půjček. Jako příklad je možné uvést následující:

Půjčky pro nezaměstnané jsou zprostředkovány z nebankovního sektoru. Jde o půjčky bez registru – nenahlíží se při nich do bankovních a nebankovních registrů. Neprokazuje se výše příjmů.

Půjčky pro podnikatele se dají zprostředkovat od bankovních i nebankovních institucí. Podmínky se liší podle konkrétních případů, ale vybavení je obvykle rychlé a dostupné i pro podnikatele s krátkou historií. Pro podnikatele jsou poskytovány i bezúčelové půjčky.

Půjčky pro cizince je možné zprostředkovat cizincům s trvalým pobytem na území České republiky. Podmínky se liší podle toho, zda cizinec může nebo nemůže doložit svůj pravidelný příjem.

Půjčky pro dlužníky jsou určeny pro klienty, kteří aktuálně splácejí půjčku, nebo půjčku v minulosti měli. Možnosti při vyřizování nové půjčky se liší podle toho, zda žadatel má, nebo nemá záznam v bankovním nebo nebankovním registru.

Půjčky pro ženy na MD jsou nabízeny nebankovním sektorem. Vybavení je velmi rychlé, vhodné především v případech, kdy potřebujete pouze nižší částky.